Репортажи

UA.простір в НСК Олімпійський

UA.ПРОСТІР – платформа, де все лише українське: гостям пропонували широкий вибір одягу, взуття, аксесуарів, косметики, інших приємних та необхідних товарів. UA.ПРОСТІР – це платформа, яка зібрала як досвідчених виробників, так і молодих стартаперів. UA.ПРОСТІР – це більше, ніж showroom в самому серці Києва!

UA.ПРОСТІР відкрили почесні гості та організатори: президент Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання хендмейдерів» Катерина Пілкіна, засновник школи шоперів в Україні – топ-стиліст Рост Дікой та архітектор, дизайнер, генеральний директор модного дому VoleeYu Юлія Кацьянова.
Ведучим був
Вячеслав Матюхин
— шоу-мен, телеведучий та ведучий світських заходів.

На відкритті перед гостями Фестивалю виступили талановиті українські виконавці: Rossinskaya, Darina, Данііл Клягін та Тетяна Брянцева.

На фестивалі працювали три beauty-зони від Boyko Beauty School, де майстри студії створювали неповторний образ для всіх бажаючих. Також сертифікат на свої послуги розіграла Fashion studio Duganova Style. Для відвідувачів працювали food-зона, kids-зона і lounge. На гостей чекали широкий асортимент товарів, смачна кава та майстер-класи для дітей.

Серед учасників були представлені такі дизайнери та марки, як: Dolcedonna, Space of Grace, Катя Кравчук, Kati Savour та молодий український бренд Pilkin’s.

Не загубитися в цьому розмаїтті та здійснювати найвдаліше допомагали професійні шопери з агентства «Sweet Jumble».

Саме на UA.ПРОСТІР були представлені ексклюзивні речі, адже захід проходив у партнерстві з Громадською організацією «Всеукраїнське Об’єднання Хендмейдерів», тому саме у нас був представлений широкий асортимент шедеврів від українських талановитих майстрів. Зокрема, сувеніри, прикраси, вишуканий одяг, поробки та інші вироби, що залишаться поза часом, адже всі вони виготовлені руками та зроблені від щирого серця.

Для наших гостей всі фестивальні дні грала свої сети талановита DjSun Monie. Вона частий гість таких заходів, як «ULICHNAYA EDA», «Белые ночи», «Kyiv Flower Market» та має досвід роботи ді-джеєм вже більше 7 років.

Читать  Хэлоуин в стиле Булгакова в ресторане "Домъ Грибоедова"

Для найменших відвідувачів проводилися мастер-класи від «Майстерня КВІГЛІ», де малечу навчали робити своїми руками різні цікаві речі.

До нових зустрічей!

Партнери Фестивалю: Державне підприємство «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Громадська організація «Всеукраїнське Об’єднання Хендмейдерів», Braun, Pandora Studio, Sweet Jumble, Boyko beauty school, Fashion studio Duganova Style.

Інформаційні партнери Фестивалю: Обозреватель, LuckyUkraine, Зеркало моди, Alwaysbusymama, Ukraіnian People.

Організатор відкриття Фестивалю – 1-й блог-журнал LuckyUkraine в особі
Тарасенко Олесі
.

Організатор – компанія «Профекспо».

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!