Новости

Сенсаційна прем’єра першого дуету Володимира Дороша та Міли Нітіч – “Про кохання…” (lyric video)

Дуєтна пісня Володимира Дороша та Міли Нітіч – “Про кохання”!

3 роки тому зворушлива lovestory свого друга надихнула Володимира Дороша до створення пісні на реальних подіях.

Музикант виношував ідею майбутнього треку, не наважувався випустити в світ цю правдиву історію.

Чуттєва пісня розповідає про ніжне почуття кохання, що раптово спалахнуло між дорослим чоловіком та юною дівчиною.

Подобається пісня, залиште коментар!

Володимир Дорош тривалий час обмірковував із ким створити дует для пісні з таким глибоким сенсом. І, коли почув неперевершений голос тендітної Міли Нітіч, зрозумів – це вокальний скарб, який він шукав!

Зовнішня привабливість обох співаків та краса їх спільного звучання – ідеально поєднана в пісні “Про кохання”.

Як зізналася сама Міла Нітіч, почувши пісню «Про кохання», вона закохалася в ніжну композицію з перших акордів. Адже Володимир заспівав її від душі, чесно з почуттям! Коли Міла почула історію написання пісні, з радістю погодилася записати спільний сингл, та і як же відмовити чарівливому шарму музиканта…?

Цитата Володимира Дороша:

“Сьогодні подія, на яку я довго навагався. Завершились 3 роки невтіленої ідеї запису пісні на сокровенну тему моїх друзів.

Магнетичне тяжіння закоханих сердець перемогло ще тоді! І в той час я ще раз переконався – у коханні зникають межі різниці у віці!

Разом із талановитою і чарівною Мілою Нітіч я готовий щиро розповісти про інтимні тонкощі реальної історії кохання із життя моїх друзів.”

На щастя, у дійсності незвичайна любов отримала щасливе продовження – закохана пара побралася, й у них народилася дитина!

Дуетний сингл Володимира Дороша та Міли Нітіч спеціально написаний в традиційному українському ладі, стримана ніжність переливається від перших до останніх нот звучання. Саундпродюсером пісні став відомий усім Володимир Бебешко.

На пісню «Про кохання» заплановані зйомки кліпу. І у зв’язку з цим, Володимир Дорош оголошує конкурс для молодих талановитих режисерів: написання найкращого унікального та креативного синопсису до відео-роботи! Переможець матиме виняткову можливість зайняти достойне місце серед кліпмейкерів.

Рекомендуємо послухати: Володимир Дорош – Наше Кохання (Прем’єра Lyric Video)