Новости

В нашої нації є надія на щасливе майбутнє.

Доки в Україні лунають дзвінкі дитячі голоси, доти в нашої нації є надія на щасливе майбутнє! Наша Батьківщина завжди славилася юними талантами, обдарованими не по роках, а чисельні перемоги маленьких земляків-українців на поважних творчих конкурсах – цьому підтвердження.

15 березня в престижному конгрес-центрі столиці, в Українському Домі, відбувся грандіозний фестиваль дитячої творчості, таланту та краси – «Надія ​н​ації 2017». Мистецький захід став черговим соціальним проектом Всеукраїнского журналу «Ukrainian People».
Головний організатор і автор низки подібних соціальних проектів Тетяна Петракова так прокоментувала небувалий успіх фестивалю «Надія Нації 2017»:

  • «Подібні фестивалі користуються величезним успіхом. Всього за два тижні на участь у ньому було відправлено понад 500 заявок! Це говорить про високу довіру до нас і вкотре доводить, що українцям уже не цікаві порожні проекти шоу-бізнесу, а важливі заходи з культурними та національними цінностями, які є нагальними потребами сучасних українців».

Учасниками творчого конкурсу стали понад 200 дивовижно талановитих дітей із різних куточків України. ТМ «Гармонія-Продукт» завжди всіляко підтримує ​та​ плекає потяг юних українців до творчості й розкриття унікальних здібностей, тому національний продуктовий бренд не зміг оминути увагою таку непересічну подію і став одним із головних призових партнерів фестивалю «Надія ​н​ації 2017».

Учасники фестивалю щедро дарували гостям свою творчість, а натомість отримали смачне і корисне частування від найпалкішого шанувальника мистецьких талантів – ТМ «Гармонія»! Шедеври кондитерського мистецтва вразили всіх гостей свята, котрі скуштували гармонійну продукцію та відчули смак поживних десертів, які ще й корисні для здоров‘я.

ТМ «Гармонія-Продукт» підготувала ексклюзивну солодку дегустацію смачних десертів з натуральних інгредієнтів – кілька десятків тортів, тістечок й інших ласощів миттєво прийшлися до смаку не лише талановитій малечі, а й дорослим зірковим гостям, які також завітали на святою. Ситі, щасливі й задоволені діти й дорослі – так завершився конкурсний день, багатий на цікаві події та насичений неперевершеними враженнями.

Читать  ФК «Динамо» опасается зоны АТО, а Владимир Дорош смело везет свои песни жителям Мариуполя!

Атмосфера фестивалю «Надія ​нації 2017» видалася фантастично дружньою й емоційно теплою. Конкурсний захід вкотре підтвердив, що українці – квітуча, добра, щира, талановита нація, а обдаровані українські діти уособлюють наші щирі сподівання й віру в торжество справедливості, миру ​та​ благополуччя на рідній Батьківщині.