Афиша

Олег Скрипка запрошує мрійників та мрійниць 28-29 червня у фестивальні мандри Країною Мрій

Цього літа «Країна Мрій-2017» наближується до нас через всі терени та перешкоди, аби впродовж двох фестивальних днів – 28 та 29 червня, у рамках фестивалю Аtlas Weekend у Національному Експоцентрі в Києві, поринути разом у чудовий світ традиційного мелосу, невичерпної енергетики і розділити розкіш пишних найдовших днів літа разом з нами!

Відтак, Олег Скрипка  і команда «Країни Мрій» ласкаво запрошують усіх мрійників – романтиків та друзів-музикантів провести свій відпочинок яскраво, радісно та незабутньо! Для вас радо відкриє обійми Країна живої щирої музики, Країна тепла та любові, Країна ніжності – тендітності, усміхнених людей  та одночасно буремної енергії!

«Ми готуємо безліч цікавих забав для дітей та дорослих на наших фестивальних галявинах, а також багато  української та міжнародної етнічної  музики. 2 дні для вас, вашої родини та друзів промайнуть щасливо та безтурботно з найкращими українськими та закордонними митцями вишуканого етно-мелосу. Отож, вдягайте найкрасивіші купальські віночки, найсвятковіші вишиванки і вирушайте з нами в Країну вишуканої музики, краси, співів та танців!»  – наголосив засновник фестивалю Країна Мрій  Олег Скрипка

Читать  В ресторане-караоке «Домъ Грибоедова» состоится самое яркое и вкусное событие зимы