Новости

Тетяна Петракова розповіла про свій унікальний проект «Енциклопедія дитячої творчості. Найвидатніші діти України»

Засновник журналу «Ukrainian Рeople» Тетяна Петракова видає книгу «Енциклопедія дитячої творчості.

Найвидатніші діти України». Тетяна – дуже досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа. Проекти її журналу збирають разом дітей з усіх куточків України. Зазвичай ці акції мають патріотичне спрямування. «Енциклопедія дитячої творчості. 100 найвидатніших дітей України» обіцяє стати знаковим проектом у свої галузі. З якою метою створено, про кого і для кого це видання, далі – сама натхненниця проекту.

 

Тетяно, розкажіть більше про «Енциклопедію дитячої творчості». Що ми побачимо на її сторінках?

Обдарованих дітей, звісно. Але обдарованих, у першу чергу, творче. Це будуть переважно переможці вокальних і танцювальних конкурсів, конкурсів краси. Усі вони – наше майбутнє. Вже зовсім скоро ми побачимо їх на великій сцені, кіно- та телеекранах.

Чому саме цей напрямок?

Це просто. Я присвятила 12 років свого життя дитячій творчості та провела вже біля 300 дитячих фестивалів саме за напрямками, представленими у книзі. Я особисто знаю майже кожну дитину. Вокал, моделінг, хореографія та акторська майстерність – зараз дуже затребувані напрямки розвитку дітей.

Яка першочергова мета цього проекту?

Я хочу привернути увагу українців та української влади до цієї галузі. Більшість дітей зі сторінок «Енциклопедії» – вихованці продюсерських центрів та приватних модельних чи вокально-театральних шкіл. Якби держава приділяла більше уваги розвитку цих напрямків, то значно більша кількість дітей мала б змогу розвинути свої таланти. Я хочу, щоб ця книга лежала на столі у кожного мера чи губернатора – вони не повинні забувати про дітей. Ми плануємо зробити це видання щорічним. У нас дуже багато талановитих дітей!

Читать  Вуди Аллен против Майли Сайрус.

Що Ви можете порадити батькам, які, прочитавши цю книгу, одразу захочуть віддати  дитину до якогось гуртка чи продюсерського центру?

Найперше – враховуйте інтереси своїх дітей! Не розглядайте дитину як можливість реалізувати у ній свої нездійсненні плани та мрії. Кожна дитина – маленька особистість. У неї є бажання й таланти, що притаманні лише їй. Творчість повинна приносити дитині радість, робити її впевненішою у собі. Любов та повага до дитини – запорука її успіху у майбутньому!

Чим ще буде «Енциклопедія» корисною для батьків?

Окрім основного блоку, власне самої енциклопедії, видання міститиме ексклюзивні дорадчі статті відомих психологів – учасників соціальних та психологічних шоу. Оксана Седун, Олена Рихальська та Наталія Холоденко дадуть свої поради батькам у вихованні дітей. Інший ексклюзив – історії успіху відомих творчих українців – Дмитра Монатіка, Катерини Бужинської, братів Яремчуків, Марини Кінах та багатьох інших. Також, користуючись нагодою, хочу анонсувати масштабний фестиваль «Найвидатніші діти України». Саме там, на початку серпня, відбудеться презентація «Енциклопедії».