Новости

Тетяна Петракова розповіла про свій унікальний проект «Енциклопедія дитячої творчості. Найвидатніші діти України»

Засновник журналу «Ukrainian Рeople» Тетяна Петракова видає книгу «Енциклопедія дитячої творчості.

Найвидатніші діти України». Тетяна – дуже досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа. Проекти її журналу збирають разом дітей з усіх куточків України. Зазвичай ці акції мають патріотичне спрямування. «Енциклопедія дитячої творчості. 100 найвидатніших дітей України» обіцяє стати знаковим проектом у свої галузі. З якою метою створено, про кого і для кого це видання, далі – сама натхненниця проекту.

 

Тетяно, розкажіть більше про «Енциклопедію дитячої творчості». Що ми побачимо на її сторінках?

Обдарованих дітей, звісно. Але обдарованих, у першу чергу, творче. Це будуть переважно переможці вокальних і танцювальних конкурсів, конкурсів краси. Усі вони – наше майбутнє. Вже зовсім скоро ми побачимо їх на великій сцені, кіно- та телеекранах.

Чому саме цей напрямок?

Це просто. Я присвятила 12 років свого життя дитячій творчості та провела вже біля 300 дитячих фестивалів саме за напрямками, представленими у книзі. Я особисто знаю майже кожну дитину. Вокал, моделінг, хореографія та акторська майстерність – зараз дуже затребувані напрямки розвитку дітей.

Яка першочергова мета цього проекту?

Я хочу привернути увагу українців та української влади до цієї галузі. Більшість дітей зі сторінок «Енциклопедії» – вихованці продюсерських центрів та приватних модельних чи вокально-театральних шкіл. Якби держава приділяла більше уваги розвитку цих напрямків, то значно більша кількість дітей мала б змогу розвинути свої таланти. Я хочу, щоб ця книга лежала на столі у кожного мера чи губернатора – вони не повинні забувати про дітей. Ми плануємо зробити це видання щорічним. У нас дуже багато талановитих дітей!

Читать  Караоке-турнир феерично завершился и Радио Пятница зажгла новую звезду!

Що Ви можете порадити батькам, які, прочитавши цю книгу, одразу захочуть віддати  дитину до якогось гуртка чи продюсерського центру?

Найперше – враховуйте інтереси своїх дітей! Не розглядайте дитину як можливість реалізувати у ній свої нездійсненні плани та мрії. Кожна дитина – маленька особистість. У неї є бажання й таланти, що притаманні лише їй. Творчість повинна приносити дитині радість, робити її впевненішою у собі. Любов та повага до дитини – запорука її успіху у майбутньому!

Чим ще буде «Енциклопедія» корисною для батьків?

Окрім основного блоку, власне самої енциклопедії, видання міститиме ексклюзивні дорадчі статті відомих психологів – учасників соціальних та психологічних шоу. Оксана Седун, Олена Рихальська та Наталія Холоденко дадуть свої поради батькам у вихованні дітей. Інший ексклюзив – історії успіху відомих творчих українців – Дмитра Монатіка, Катерини Бужинської, братів Яремчуків, Марини Кінах та багатьох інших. Також, користуючись нагодою, хочу анонсувати масштабний фестиваль «Найвидатніші діти України». Саме там, на початку серпня, відбудеться презентація «Енциклопедії».