Новости

В Лубнах відбулась подія літа – Свято морозива ТМ “Гармонія”

В минулу суботу відбулась найочікуваніша подія літа в Лубнах – Свято морозива ТМ “Гармонія“!
Вже вдруге, цей феєрверк радощів додав яскравого драйву в буденне життя Лубенців та зібрав на відпочинок близько шести тисяч гостей в Центральному парку.

8 Липня ейфорія розваг та гарного настрою в поєднанні з безмежними запасами смачнющого морозива зі справжнього молока гуртували гостей фестивалю на родинний відпочинок!
У центральному парку вздовж головної алеї вирували веселощі: майстер-класи, подарунки, сюрпризи, тематичні фото-зони та концерт на головній сцені біля фонтану!

Круті супер-призи знайшли своїх щасливих власників, подарунки від ТМ “Гармонія ” порадували велику кількість гостей свята:
більш ніж 1000 пачок морозива, окуляри 3D, матраци “Морозиво”,спінери, капелюхи отримали активні учасники “Гармонія -фест”
Мега-приз – гіроборд було розіграно серед тисяч заповнених анкет учасників свята!
Також, ТМ “Гармонія” в цьому році потурбувалася і про батькіав, підготувавши цікафі зони відпочинку для матусь та татусів.
А під час свята, вручина Спеціальні подарунки :
Для матусь – 4 пляшки шампанського та 6 брендових підставок для пакетів молока ТМ “Гармонія “!
Для татусів – 30 пляшок охолодженого пива, стали в нагоді після учасні у виснажливому силовому конкурсі “Тато зможе!”
Окрім власне насолоди від майстер класів та прохолодного морозива особливим подарункум від талановитих колективів Лубен були виступи на цетральній сцені!

Ø Вокальний ансамбль «Мрія», Тернівського будинку культури, Художній керівник Тетяна Матяш

Ø Зразкова аматорська циркова студія «Маска», під керівництвом Миколи та Наталії Нестерук

Ø Зразковий колектив естрадного танцю «Глорія», керівник Тетяна Супрун

Ø Вокальний номери Лубенської музичної школи, керівник Віра Михайлівна

Ø Артисти розмовного жанру, Войнихівського будинку культури

Ø Та звісно, талановитий, яскравий, півфіналіст «Голос Діти», Арсен Шавлюк

Читать  ТМ Гармонія підводить підсумки за рік

Всі юні таланти отримали подарункові набори молочної продукції ТМ “Гармонія”!
Особливим подарунком лдя Лубенців та всіх гостей свята став виступ і автограф-сесія ​ півфіналіста ​шоу ​”ГолосД​іти” Арсена Шавлюка​!

Юний талант залюбки залишав на повітряних кульках своїм шанувальникам підписи на згадку ​про чудове Свято Морозива “Гармонія – фест”.

І це ще не все, бо кожен відвідувач ​забрав із собою не тільки вироби з майстер класів, солодкі подарунки від кондитерів, прохолодне морозиво, а й незабутні емоції та приємні враження! ​Із кожним роком популярність свята морозива зростає і набирає шалених обертів. Цього разу фестиваль відвідали близько 6 тисяч гостей! Наступного літа гостинно будемо чекати ще більше відвідувачів! ​ТМ “Гармонія” бажає Вам незабутнього літа!​ Із серця Полтавщини – Гармонію в кожен дім!​