Репортажи

Нестримний музичний драйв протягом двох вікендів поспіль – це грандіозний насичений саунд-марафон під назвою Music Weekend Fest.

21-22 та 28-29 жовтня центром проведення фестивалю став маркет мол “Даринок”. Завдяки партнерам та організаторам вхід на музичну подію був абсолютно безкоштовним, а тому –доступним для всіх бажаючи.

Масштабний столичний маркет мол вкотре згуртував понад 30 тис. відвідувачів, які заряджалися позитивним настроєм під час Music Weekend Fest.

Яскраву атмосферу музичних вихідних створювали майже 100 популярних українських артистів. Якісний музичний продукт зі сцени у форматі живого звуку презентували ILLARIA, Віталій Козловський, Амадор Лопес і гурт Rumbero’s, BRO (брати Борисенко), Ostrovskaya, дует ANNA-MARIA, СолоХа та інші. Також своєю унікальною творчістю з глядачами щедро ділилися талановиті юні артисти найбільшого в Україні дитячого продюсерського центру PARADIZ.
Під час Music Weekend Fest діяли цікаві творчі майстер-класи, відбувалися пробні заняття з айкідо, у японських костюмах дефілювали учасниці конкурсу “Міні-принцеса Києва 2017”. Драйву додавали захоплююче шоу барабанщиків.
Одна з хедлайнерів фестивалю, епатажна співачка СолоХа, відзначила високий рівень організації музичного заходу та поділилася власними враженнями:
“Я дуже вдячна за запрошення, ні на секунду не пожалкувала, що приєдналася до грандіозного музичного дійства Music Weekend Fest! Організатори подбали про максимально комфортні умови для живих виступів артистів і для якісного звучання потужного українського саунду. Цей шалений музичний марафон зарядив мене нестримним творчим адреналіном, який я вже готова виплескувати у своїх піснях! ”
Музичний архіпелаг Music Weekend Fest розташувався на одній головній та двох альтернативних сценах. Якісне звучання забезпечувало сучасне професійне музичне обладнання. Усі етапи фесту контролювала згуртована команда висококласних спеціалістів, гуру світу музики, закоханих до нестями в український саунд.

Кермував музичним дійством енерджайзер-ведучий Vel Johansson. Захід відбувся за підтримки медіа партнера «Русское РадиоУкраина».

Читать  UA.простір в НСК Олімпійський

Music Weekend Fest став піком шаленої музичної насолоди, під запальні танці й співи неповторний дух фесту пульсуючими ритмами поширився містом і, здавалося, всією Україною! Чекайте на гучне продовження фестивалю, а поки що смакуємо феєричні враження від небувалої музичної події, які збереглися у фото- та відеозвітах Music Weekend Fest!