Новости

Перша зустріч – і одразу перші мегапозитивні враження!

17 березня популярна українська співачка СолоХа провела зустріч зі своїм фан-клубом в Одесі.

Анонс події набув широкого розголосу, тому о 17:00 в шоурумі CandyKid (приміщення люб‘язно надала відома одеська дизайнерка Вікторія Слівченко) зібрався чималий натовп охочих отримати автограф від зірки та поспілкуватися з нею.

СолоХа зізналася, що такого сюрпризу вона не очікувала: «Серед моїх фанатів просто колосальна кількість дітей! Це така несподіванка для мене, я просто приємно вражена!» – не стримала емоцій співачка. Одразу на місці СолоХа зателефонувала продюсеру Володимиру Бебешко, поділилася приємною новиною та запропонувала в найближчому майбутньому обов‘язково створити пісні саме для юних прихильників.

Фан-зустріч відбувалася у форматі живого й цікавого інтерактиву. Дорослі та діти задавали кумиру питання, які найбільше їх хвилювали. СолоХа з радістю втамовувала інформаційну спрагу шанувальників, привітно розповідала про себе та творчість, ділилася різними думками стосовно актуальних тем. А за найкращі запитання зірка дарувала пам‘ятні подарунки – свої диски та журнали з автографами.

Президентом фан-клубу СолоХи в Одесі став юний надзвичайно талановитий хлопець Даниїл. Він також творчо розвивається й дуже гарно співає. Сприяє всебічному розвитку дитини та підтримує його – мама Анжела. Даниїл дуже відповідально поставився до нових обов‘язків та пообіцяв виправдати надії. СолоХа побажала хлопчині успіхів і в самореалізації, і в розвитку фан-клубу.

Яскрава автограф-сесія СолоХи миттєво поширилася соціальними мережами – діти знімали прямі трансляції та публікували селфі з улюбленою співачкою. Звісно, з порожніми руками зірку ніхто не збирався відпускати. Юні прихильники подарували улюбленій співачці безліч творчих поробок, серед презентів були навіть креативні пряники (які маленькі фани пекли самотужки) зі світлинами СолоХи. Господиня шоуруму, де відбувалася фан-зустріч, прогресивна дизайнерка Вікторія Слівченко передала подарунок для донечки зірки – авторську красиву рожеву сукню.

Ледь втримуючи в руках численні оберемки квітів від прихильників, СолоХа поділилася враженнями наприкінці зустрічі:

Читать  ФК «Динамо» опасается зоны АТО, а Владимир Дорош смело везет свои песни жителям Мариуполя!

«Це просто шквал емоцій! Дякую, мої любі, за цей неймовірний день! Я почерпнула величезне натхнення під час зустрічі, тому тепер загорілася ідеєю створити свої фан-клуби по всій Україні! Прийшов час обирати наступне місто локації. Я надзвичайно зворушена дитячою прихильністю! Справді, більшість артистів лише мріють про таких щирих маленьких фанів, а мені так поталанило! Тому, якщо вам припала до душі моя творчість і я сама як людина – я безмежно щаслива! Далі намагатимуся розвиватися в обраному напрямку та тішити вас новими хітами, гарним настроєм, щирими посмішками, приємними та добрими зустрічами. Моє серце завжди для вас відкрите!»